kill me before i kill myself

16. january 2013 at 20:49 | K. |  Diary

''Každý úspěch, jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.''

Oscar Wilde

Tenhle citát je úplně to, nad tím poslední dobou strašně moc přemýšlím. O co v mém případě vlastně jde? Vždycky jsem byla ve škole taková ta normální dvojkařka občas trojkařka, ale osmičkou se to všechno změnilo. Nevím, jestli to je tím, že jsem si našla přítele, kterého doopravdy miluju a nebo snad tím, že jsem už z toho vyspěla a věděla (a pořád vím) co je pro mě důležité. Začala jsem mít samé jedničky, všichni se do mě naváželi, že jsem šprt. Hodně lidí se semnou i přestalo bavit a berou mě jako šprtku, se kterou netřeba zahazovat se. A pokračuje to do teď. To je další z důvodů, proč se těším na gympl, nebudu tam vyčnívat, nebudu ta šprtka, ale budu mezi lidma, kteří jsou buď v tomhle podobní a nebo ještě horší :D.
I když mě všichni nazývají šprtkou, tak já si tak rozhodně nepříjdu. Neučím se pořád, spíše dávám pozor. Ale jde spíš o to, že se beru jako průměrnou pořád. Učitelé mě posílají na olympiády apod., ale sakra vždyť já jen chápu učivo, nejsem žádný nadaný matematik nebo chemik -.- Je to sice něco jako poklona, ale že mě cpou do různých olympiád, ve kterých rozumím hovno je vážně na dvě věci :D


Ták ale teď k tomu mému deníčku:)

Včera jsem psala o mé odtučňovací kůře, co jsem s mamkou začala. Tak jsem s tím dneska sekla:DD je to k smíchu, vydržela jsem jen 5 dní. Myslím si, že na to, že se vyvýjím je brzo, abych držela nějaké ''diety'', a proto jsem dneska byla štěstí bez sebe když jsem viděla rozvrh plavání na naší škole. Konečně se bazén na naší škole opravil, yea! V pondělí si zajdu koupit pernamentku a budu chodit 1 nebo 2× týdně plavat :)
Taky nám dneska rozdali ve škole letáčky o tanečním studiu u nás. Už jsem tam chodila asi před 2 roky. Je to ve formě kurzů dokud se nedostaneš do kategorie pokročilých a pak jdeš do taneční skupiny. Což bych si moc přála. Být v taneční skupině bych chtěla, vždycky jsem chtěla. Sama tam chodit ale nechci, proto musím přemluvit Monču (kamarádka). Bylo by to fajn :)
Zítra mě čeká první dvě hodiny praktická část z chemické olympiády, vyhnu se sice dvoum testů, ale i ty bych si možná napsala radši.
 


Comments

1 Andrea. | Web | 16. january 2013 at 21:15 | React

Ne nekreslila jsem ho já :D kdyby jo tak bych si tleskala ještě tak rok :D

2 Sabí | Web | 18. january 2013 at 19:31 | React

doufám,že se dostaneš do té skupiny:* závidím vám ten školní bazén-.- .. .. jinak super citát, a ser na ty co ti nadávaj šprtko, jen záviděj)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama