September 2013

Jsem paranoidní, přiznávám.

27. september 2013 at 19:31 | K. |  Diary
Co má člověk dělat, když se jeho přítel mění v někoho jiného?
Nemůžu mu říkat co má a co nemá dělat.
Nechci vypadat, že ho komanduju.
Ale řekněte mi, co sakra můžu.
Tak sakra,co?
Mám něco říct nebo čekat až si to ten člověk uvědomí? Nebude pak už pozdě? Říct, že to přehání, že by to neměl dělat, že mi něco slíbil je způsob komandace a já nechci, aby se ze mě stala taková ta furie, furie, co říká co její přítel smí a co nesmí.

Smolař s velkým S

24. september 2013 at 15:03 | K. |  Diary
Ráno cestou do školy začne poprchávat, říkám si, to je fakt super, nemám deštník tak zase zmoknu. Jak jsem šla ze školy tak stále pršelo. Doma jsem si vzala peníze a tentokrát už s deštníkem valím do zdravotnických potřeb pro laboratorní plášť, ale venku pršet přestane, říkam si, fajn fajn asi mám menší smůlu. Pak příjdu k obchodu a tam ode dneška až do pátku zavřeno. Tak mi sakra řekněte, co to sakra je :D


Ne tak úplně veselej článek

18. september 2013 at 14:25 | K. |  Diary
Ten pocit, když si vaše hubenější kamarádka stěžuje na svojí postavu -.-
Možná se s tím už někdo z vás setkal... Jako by jste si po tomhle nemohli připadat ještě víc tlustěji. Upřímně mi to na sebevědomí vůbec, ale vůbec nepřidalo.
To že jsem zdechlá je už dávno známo, to že se ke cičení prostě nedokopu. Je nás víc, žeano?
Po každém jídle si připadám větší a větší. Jak to takhle můžu vydržet? Nijak, 'občasný' deprese jsou samozřejmě jistý.You can call me a loser.

3. september 2013 at 19:41 | K. |  Diary

Co opravdu nesnáším je, když ráno lije a ani ten blbej deštník nepomůže.

Mokré boty, ponožky, kalhoty a kabelka! Seďte si v tom pozbytek školy :D Naštěstí se to během dopoledne vyjasnilo, tak cesta na úřad, kde jsem se šla vyfotit na studentský průkaz nebyla tak strašná. Ale tam samozřejmě bylo zavřeno. Zrovna dneska! Ještě když za jednu blbou cestu zakopnu snad šestkrát! Jsem hold smolař :D
Od zítřka se už učíme. Máme sice jen 5 hodin, ale jaké -.-''. Biologie,matika,němčina,angličtina (jediný předmět na který se vyloženě těším :D) a chemie.